ART / Oil paintings / Oil painting 13059026
nr 1305 9026
OIL PAINTING
Joos De Momper, hans efterföljare, mountain scenery. Oil on canvas, no signature, 55x44 ca, wear.
Joos De Momper, hans efterföljare, Bergslandskap. Olja på duk, ej signerad, 55x44 ca
Condition: slitage
Withdrawn
Monday February 3 2020
at 20:28:51